Knight Online PVP (Private) Server Tanıtımları ve Genel Tartışma Forumları

Knight Online PVP (Private) Server Tanıtımları ve Genel Tartışma Forumları (http://www.knightonline.info/index.php)
-   Pathos (http://www.knightonline.info/pathos-45.html)
-   -   Knight Online Pathos için Para Kasma Slotları (http://www.knightonline.info/pathos-45/knight-online-pathos-icin-para-kasma-slotlari-512.html)

br3akb0y 11-30-2016 10:15 PM

Knight Online Pathos için Para Kasma Slotları
 
Merhabalar değerli forum sakinleri,

Knight Online serverlarının pek fazla önemsenmese bile oyuncularının her zaman için turnuva finallerine kaldığı serverlardan birisidir. Pathos, son zamanlarda bir atağa geçerek oyuncu kadrosunda server içerisinde yardımlaşmanın da bir örneğini göstermektedir. Çalınan karakterlerin kötü durumlarına yönelik olarak çeşitli şekilde iki tarafında kralları bu durum hakkında çeşitli değerlendirme yapmaktadırlar. Bu değerlendirmenin sonucuna göre de sizlere bir takım item ve para vermektedirler. Sizin karakterlerinize verilen bu item ve parayı doğru bir şekilde değerlendirebilmeniz için pazar yapmanızı öneriyoruz. Fakat bu durumu daha iyi şekilde gerçekleştirebilmeniz için de sizlere şunları önermekteyiz,

a-) Uruk Hai, Uruk Blade, Uruk Tron slotları
b-) Hornet slotları
c-) Skeleton knight ve Skeleton Warriror slotları

Yukarıda yer alan bu slotları tercih etmeniz yararınıza olacaktır. Bunlar sizlere her zaman için monster stone, coarse bone powder ve çeşitli bir şekilde coins kastırmaktadırlar. Karakterlerinize ilk başta ufak bir ücret karşılığında genie alarak bu mobları değerlendirmeniz gerekmektedir.


Forum Saati: 09:45 PM. Zaman dilimi GMT +3 olarak ayarlanmıştır.

Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2019, Jelsoft Enterprises Ltd.
Search Engine Friendly URLs by vBSEO 3.6.0